Najczęściej zadawane pytania

Jak stosować Inversion Femme?

Należy przyjmować 2 czerwone kapsułki rano i 1 srebrną kapsułkę wieczorem, popijając wodą. Kapsułki przeznaczone do przyjmowania rano należy zażywać po śniadaniu. Przyjmowanie Inversion Femme Complex podczas posiłku maksymalizuje wchłanianie witamin i składników odżywczych, ogranicza także ryzyko wystąpienia nudności, które zdarzają się, gdy preparaty multiwitaminowe przyjmowane są na pusty żołądek.

Dlaczego stosuje się 2 czerwone i 1 srebrną kapsułkę?

Inversion Femme Complex zawiera 16 składników aktywnych. Każdy z tych składników działa w synergii z Twoim organizmem. Aby uzyskać optymalny efekt, niektóre z tych substancji muszą być przyjmowane oddzielnie, np. witamina C i żelazo albo cynk i miedź. Ponadto pewne składniki – np. wyciąg z zielonej herbaty – należy przyjmować rano, aby nie mieć kłopotów z zasypianiem.

Jakie składniki zawiera czerwona kapsułka?

Czerwona kapsułka Inversion Femme Complex zawiera wyciąg z zielonej herbaty, witaminę C, beta-karoten, cynk, selen, chrom i kwasy omega-6.

Jakie składniki zawiera srebrna kapsułka?

Srebrna kapsułka Inversion Femme Complex zawiera wyciąg z pestek winogron, chrząstkę rybią, witaminę B2, witaminę B5 (kwas pantotenowy), witaminę B6, witaminę B8, miedź, żelazo i kwasy omega-3.

Kiedy zobaczę pierwsze efekty działania Inversion Femme?

Pierwsze efekty będą widoczne po miesiącu stosowania. Aby uzyskać optymalne rezultaty, zalecamy jednak przyjmować Inversion Femme Complex przez co najmniej 3 miesiące.

Jak długo należy stosować Inversion Femme?

Możesz przyjmować Inversion Femme Complex tak długo, jak tylko zechcesz. Jeśli jednak przestaniesz stosować Inversion Femme, ale nie zmienisz swoich nawyków żywieniowych, Twój organizm znów nie będzie otrzymywał wystarczającej ilości witamin i minerałów, a problemy z wypadaniem włosów, suchą skórą i łamliwymi paznokciami mogą powrócić.

Czy mężczyźni mogą stosować Inversion Femme?

Oczywiście, że tak. Wypadanie włosów, sucha skóra i kruche paznokcie to przede wszystkim problemy trapiące kobiety, dlatego nazwaliśmy nasz preparat „Inversion Femme Complex”. Preparat nie zawiera jednak żadnych hormonów, dlatego mogą go stosować również mężczyźni. Ma on taki sam wpływ na ich organizm: stymuluje wzrost włosów, wzmacnia paznokcie i odżywia skórę.

Czy mogę stosować Inversion Femme, jeśli karmię piersią?

W takim przypadku należy zasięgnąć porady lekarza.

Czy mogę stosować Inversion Femme, jeśli jestem w ciąży?

Nie zaleca się stosowania Inversion Femme Complex w ciąży.

Czy Inversion Femme Complex zawiera glukozę lub gluten?

Nie.

Czy Inversion Femme Complex stymuluje wzrost włosów porastających inne obszary ciała?

Inversion Femme Complex nie wpływa na porost włosów w innych obszarach ciała, ponieważ o ich wzroście decydują inne czynniki niż w przypadku włosów na głowie.

Czy Inversion Femme Complex można przyjmować jednocześnie z lekami?

Zasadniczo Inversion Femme Complex może być stosowany jednocześnie z lekami, ponieważ zawiera jedynie zalecaną dzienną dawkę witamin, minerałów i przeciwutleniaczy, a w jego skład nie wchodzą żadne leki ani hormony. Aby uzyskać szczegółowe informacje na temat stosowania Inversion Femme Complex wraz z lekami, zalecamy zasięgnięcie porady lekarza.