Paznokcie

POZNAJ SWOJE PAZNOKCIE

Paznokcie zbudowane są głównie z keratyny (białka, które znajduje się również w skórze i włosach). Średnie dzienne tempo wzrostu paznokci wynosi 0,1 mm (czyli 1 cm na 100 dni). Dokładne tempo wzrostu paznokcia zależy jednak od różnych czynników, takich jak wiek, sposób odżywiania, pora roku, a także od predyspozycji genetycznych. Paznokcie na ogół rosną szybciej u osób młodych, u mężczyzn i w cieplejszym klimacie. Paznokcie mogą wysychać, łuszczyć się, łamać i ulegać zakażeniom. Nieurozmaicona dieta i niedobór żelaza mogą doprowadzić do ścieńczenia i łamliwości płytki paznokcia.

Inversion Femme Complex został opracowany w taki sposób, aby odżywić macierz i łożysko paznokcia, dzięki czemu jego płytka będzie mocna i zdrowa.  Preparat jest źródłem kluczowych witamin, minerałów i składników odżywczych, zapewniających wzrost mocnych i zdrowych paznokci – w tym selenu, cynku, biotyny, miedzi, żelaza, które przyczyniają się do wzrostu paznokci, oraz witamin C, B2, B5, B6 i beta-karotenu. Ta unikatowa formuła zawiera również wyciąg z zielonej herbaty, wyciąg z pestek winogron oraz kwasy tłuszczowe omega-3 i omega-6 zawarte m.in. w oleju i chrząstce z ryb.

POTWIERDZONA SKUTECZNOŚĆ

W przeprowadzonych badaniach klinicznych 70% kobiet stwierdziło, że paznokcie są mocniejsze, zdrowsze i ładniej wyglądają*.