Skóra

Twoja skóra odzwierciedla to, co dzieje się wewnątrz organizmu, zatem zdrowe i zrównoważone odżywianie ma istotny wpływ na jej stan.

Zdrowa skóra wymaga zarówno zrównoważonej diety, bogatej w składniki odżywcze, witaminy i minerały, jak i stosowania produktów do pielęgnacji skóry, które ją oczyszczą, nawilżą i ochronią.

Inversion Femme Complex poprawia kondycję skóry i intensyfikuje działanie przeciwutleniaczy, które pomagają chronić skórę przed szkodliwym wpływem środowiska. To działanie sprawia, że skóra staje się lepiej odżywiona i nabiera zdrowego wyglądu. Niezależnie od tego, czy martwią Cię oznaki starzenia, czy może suchość skóry, Inversion Femme Complex pomoże Ci w codziennej pielęgnacji.

OCHRONA SKÓRY

Główną przyczyną przedwczesnego starzenia się skóry są promienie słoneczne (promieniowanie UV), a także zanieczyszczenie środowiska, palenie tytoniu i wysoki poziom szkodliwych wolnych rodników. Inversion Femme Complex zawiera najważniejsze przeciwutleniacze – witaminę C, B2, B5, B6, biotynę, beta-karoten, wyciąg z zielonej herbaty, wyciąg z pestek winogron, selen i miedź – które przyczyniają się do ochrony komórek przed stresem oksydacyjnym i utrzymania skóry w dobrej kondycji.

PODZIAŁ KOMÓREK SKÓRY

Inversion Femme Complex zawiera również żelazo, cynk, chrząstkę rybią oraz kwasy tłuszczowe omega-3 i omega-6, które przyczyniają się do utrzymania prawidłowego podziału komórek.

POTWIERDZONA SKUTECZNOŚĆ

Badania wykazały, że Inversion Femme Complex wyraźnie redukuje zmarszczki i poprawia nawilżenie skóry.