Włosy

Czasem trudno zauważyć przerzedzenie włosów, zwłaszcza że zazwyczaj postępuje ono bardzo powoli. Spójrz na swoją szczotkę do włosów i na podłogę w łazience. Nagłe zwiększenie ilości włosów w tych miejscach to wyraźny sygnał alarmowy. Wiele osób nie zauważa żadnych zmian, do momentu gdy UTRACI 40% włosów.

ZAPEWNIJ SWOIM WŁOSOM ODŻYWIENIE OD WEWNĄTRZ

NATURALNE ROZWIĄZANIE WSPOMAGAJĄCE ZDROWY WZROST WŁOSÓW

Inversion Femme Complex stymuluje wzrost włosów, zwiększa też ich gęstość i witalność.

W skład preparatu wchodzi opatentowana kombinacja 16 naturalnych składników aktywnych, które harmonijnie współdziałają, wzmacniając włosy i poprawiając ich stan.

Inversion Femme Complex to wyjątkowy kompleks witamin, minerałów i składników odżywczych takich jak: cynk, selen, miedź, biotyna, witaminy B2, B5, B6, witamina C, beta-karoten oraz kwasy tłuszczowe omega-3 i omega-6, które przyczyniają się do wzrostu włosów i pomagają utrzymać je w zdrowiu. Ta skuteczna formuła zawiera również wyciąg z zielonej herbaty, wyciąg z pestek winogron oraz chrząstkę rybią. Inversion Femme Complex zawiera również żelazo – składnik kluczowy dla ludzi cierpiących na jego niedobór.

POTWIERDZONA SKUTECZNOŚĆ

 Badania wykazały znaczną redukcję wypadania włosów w bardzo krótkim czasie. Długotrwałe stosowanie preparatu daje jeszcze lepsze efekty.

Inversion Femme Complex zawiera 16 naturalnych składników aktywnych, dobranych specjalnie pod kątem ich połączonego działania. Inversion Femme Complex wspomaga pielęgnację obszarów kluczowych dla urody: włosów, skóry i paznokci, a dodatkowo ma korzystny wpływ na sylwetkę.